Kayıt Yaptırmak İstiyorum!

Lojistik Elemanı Kursu (Seviye 3-4)

Lojistik Elemanı Kursu Eğitiminin Amacı

Lojistik Elemanı Kursu (Seviye 3-4)

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, hizmet ve bilgi akışının ve depolanmasının, başlangıç noktasından ürünün tüketildiği son noktaya kadar olan hareketinin(taşıma, depolama, sigortalama, gümrük işlemleri), etkili ve verimli bir şekilde planlanması, uygulanması ve denetiminin gerçekleştirilmesi işlemlerini yapan kişidir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2-3-4. seviye olarak hazırlanmıştır.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan eğitim programının süresi 536 saat olup en az lise mezunu bireylerin katılımına açıktır.

 Lojistik Elemanı Kursunun Amacı
Lojistik Elemanı (seviye 3-4) Eğitim Programının Amacı

Ulaştırma Hizmetleri alanı öğretim programları, gelişmelere bağlı olarak esnek ve sürekli güncellenmeye uygun bir yapıda tasarlanmıştır. Bireyler kazandıkları güncel mesleki yeterlikler doğrultusunda istihdam edilebilmeleri amaçlanmıştır.

 Kimler Lojistik Kursuna Katılabilir?
Lojistik Eğitimi Sertifika programı için ön koşul mesleğin gerektirdiği yeterlilikleri yerine getirebilecek düzeyde ve en az okur-yazar olmaktır.

 Lojistik Kursu Ders İçeriği Nedir?
Lojistik Kursu Eğitim Programı aşağıdaki gibidir;
Dağıtım Planlaması
Dağıtım Süreci
Dağıtım Maliyetleri ve Fiyatlandırma
Depo İşlemleri
Depo Tasarımı
Teslim ve Tesellüm İşlemleri
Barkodlama
Stok Takibi
Stok Yönetimi
Yazı Biçimleme
Lojistik Yönetimi
Tedarik Zinciri Yönetimi

 Sigortacılık Kursu Sertifikası
Sigortacılık kurs programı sonucunda katılacağınız kurs bitirme sınavı Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme sertifikası olduğu için tüm Türkiye’de geçerlidir. Özel kurumların ve devlet kurumlarının kabul etmesi zorunludur.

Ayrıca yurt dışında geçerliliği bulunmaktadır, kursa kayıt sırasında yurt dışında da kullanmak istediğinizi belirtmeniz durumunda kurumumuz aracılığı ile gerekli tüm işlemleriniz tarafımızdan yapılacaktır.

 

 

 MEB Onaylı Online Doğrulamalı Sertifika
Online doğrulama sistemi Milli Eğitim Bakanlığı’nın sertifika doğrulamada kullandığı sistemdir. Sertifikanızın üzerindeki doğrulama kodunu https://e-ozel.meb.gov.tr adresi üzerinden sorgulayarak sertifikanızı doğrulayabilirsiniz.
En Büyük Eğitim Kurumu Güvencesiyle Eğitim Alın
Yaklaşık 11 yıldır Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak binlerce eğitim düzenledik yüz binlerce kursiyeri sertifika sahibi yaptık. Örgün eğitim merkezi, Uzaktan eğitim merkezi, hizmet içi eğitim merkezi ve motorlu taşıt sürücüleri kursumuz ile binlerce farklı branşta MEB onaylı eğitim verme yetkisine sahip Türkiye’nin en büyük eğitim kurumuyuz.
 Güvenilir Resmi Onaylı Kurum
Tüm iş ve işlemlerimiz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın 5580 Sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu’na ilgili yönetmelik ve yönergelerine uygun şekildedir. Bu yüzden içiniz rahat olsun.


 Hızlandırılmış Eğitimlerle Kariyerinize Odaklanın
Her ay binlerce kursiyer kurumumuzdaki kurslara kayıt olmakta ve kurumumuzdan eğitim almaktadır bu nedenle grup kontenjanlarımız hızlı şekilde dolmakta ve hemen eğitim süreciniz başlamakta, eğitiminiz sonrası merkezimizde yaptığımız kurs bitirme sınavında başarılı olan kursiyerlere sertifika teslimimiz 10 iş gününü aşmamaktadır.
Kaynak Kitaplar, Ders Notları, Örnek Soru Setlerimiz Ücretsiz
Kursiyerlerimize hem Milli Eğitim Bakanlığı’nın kurslarda kaynak olarak tavsiye ettiği kitaplar, eğitmenlerimiz tarafından hazırlanan ders notları, sınavlarda çıkan sorularımıza yakın deneme soruları ücretsiz olarak sunulur.
 Uygun Fiyat ve Özel Taksit İmkanları
Herkes eşit şekilde eğitim alabilsin diye mümkün olan en düşük fiyatlar ile sizlere hizmet vermeye çalışıyoruz. İddiamız şudur ki bizden ucuzu kalitesiz, bizden pahalısı abartılıdır. Esnek ödeme seçenekleri, elden taksit imkanı, taksit erteleme, havale- EFT ile ödeme, vade farksız kredi kartı ile ödeme imkanlarımız tüm kursiyerlerimize açıktır.
 Herkes İçin Eğitim
Her birey rahat bir şekilde eğitim alabilsin diye kurumumuz engelli bireylerin kullanımına tam uyumlu halde hizmet vermektedir. Otoparkımızdan sınıflarınıza kadar ve eğitim süresi boyunca ihtiyaç duyulabilecek her şey için hazırlıklıyız.


Rakamlarla Ailemiz
01/01/2018 tarihi itibariyle;

445.174 Mutlu Kursiyer

73 Eğitmen

14 Teknik ve İdari Personel

10.6.2018 16:01:08

Etiketler: Özel Açılım Uzaktan Eğitim Kursu,Lojistik Elemanı Kursu (Seviye 3-4)


Hizmet verdiğimiz İşlemler

Eğitimlerimiz Profesyonelce ve Alanında Uzman Eğitmenler Tarafından Yapılmaktadır.

Eğitimcinin Eğitimi Kursu
Masaj Kursu Eğitimi
Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Kursu
Hasta Bakım Kursu
Avcılık Kursu
Aile Danışmanlığı Kursu
Emlak Danışmanlığı Kursu
Masaj Kursu
Çocuk Gelişimi Kursu
Hasta Kabul İşlemleri Eğitimi Kursu
İş Güvenliği ve İşçi Sağılığı Kursu
İşaret Dili Kursu
4-6 Yaş Çocuk Etkinlikleri Kursu
Özel Eğitimde Yardımcı Eleman Yetiştirme Kursu
Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı Kursu
Halkla İlişkiler Kursu
Sekreterlik Kursu
Aşçı Eğitimi Kursu
Havuz Suyu Operatörlüğü Kursu
İşaret Dili Öğretici ve Tercüman eğitimi Kursu
Yedieminlik Kursu Sertifikası
Cilt Bakımı Kursu
İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu
Santralist Kursu
Sigortacılık Kursu
Strerilizasyon - Dezenfektasyon Kursu
Hijyen Eğitimi
İlkyardım Eğitimi
Pazarlama Eğitimi