Ptz - Cts 09.00 - 19.00
 GMK Bulvarı 95/3 Kat 3 /Seyhan İş Merkezi Çankaya/ANKARA

Hakkımızda

Özel Açılım Uzaktan Eğitim Kurumları

Logo

Bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşın.
Müşteri Temsilcinle Görüş

İndirimini Anında Kap!!

Şirket Profili

Özel Açılım Uzaktan Eğitim Kurumları Olarak; Dinamik, genç ve alanında uzman eğitmen kadromuzla, sonuca odaklanarak kişileri gelmek istedikleri noktalara getirmeyi hedefliyoruz. Eğitimlerimiz sonucunda ölçme ve değerlendirmeleri yapıp, bireylere kariyer yolculuklarında kılavuzluk ediyoruz.Bireylere bir alanda uzmanlaşmanın yanında, yabancı dillerini geliştirebilecek ve kişisel gelişimine katkıda bulunacak Eğitim Programları düzenlemeye devam ediyoruz. Kurumsal Eğitim Çözümlerimizle, Devlet kurumu ve özel şirketlerin çalışanlarına yönelik eğitim programları düzenliyoruz. Performans beklentisi kadar bireylere değer vererek eğitim ve gelişimlerine katkıda bulunan tüm kurumlara teşekkür ediyoruz.

Yasal Temelimiz: Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kısa süreli ve kademeli eğitim uygulayarak ekonomimizin gelişmesi doğrultusunda ve istihdam politikasına uygun meslekleri edinmelerini sağlayıcı imkanlar hazırlamak.

Hizmet Alanımız: Eğitim hizmetini ve düşünceyi kullanan ve yararlanan kursiyerlerin memnuniyetinin hedeflenmesini sağlamak.

Misyonumuz: Kariyer planlarıyla kursiyerlerimizi tam donanımlı iş hayatına hazırlar. Kişisel ve toplumsal hedeflere sahip; aranan tercih edilen bireylere dönüştürmeyi hedefler.

Vizyonumuz: çağımızın bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık kendine güvenen duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmek.

Size özel fiyatlar için
Hemen bize ulaşın!!
Müşteri Temsilcinizden Bilgi Alabilirsiniz..

Mesaj Merkezi

1 Yeni Mesajınız Var

Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
×
 WhatsApp Canlı Destek